2 komentáře

 1. No vážně, ono tady jde komentovat!
  Pánové, chci vám poděkovat, protože mi váš (ne už tak úplně nový) podcast letos v létě perfektně bodnul. Ze dne na den jsem nečekaně dostala zánět lícního nervu, ochrnula mi půlka tváře a v rámci šetření té druhé jsem nesměla moc mluvit ani koukat do monitorů nebo číst (vysychalo mi oko, které nemrkalo). Jak si dokážete asi představit, to se člověk celkem nudí, takže jsem si vás moc ráda poslechla.
  A díky bohu jste nebyli ani moc vtipní, protože jsem se nesměla smát nebo dělat grimasy! 🙂
  Teď už je to lepší, ale poslouchám vás pořád.
  A mimochodem, bavíte mě o dost víc než Neplecha ukončena, kterou jsem na doporučení zkoušela, ale má na mě až moc podobu čteného referátu. Málo autentická, sice dobře a pečlivě nachystaná, ale plná faktoidů, jak by řekl David.
  A Dane, Vás mám čím dál radši!
  Tak se mějte, K.

 2. Zdravím! Díky za váš podcast, to nenadšení Harrym je prostě super.

  Mám připomínku k audioknihám KTM. Zkuste si nevidět a jen poslouchat. Zvládli byste uposlouchat s u držením pozornosti a s pochopením strojově namluvenou knihu? Jednu takovou jsem kdysi dávno zkusila poslouchat. Anděly a démony od Browna. No nedalo se to. Já vidím, moje mamka zrak ztrácí. Na hlas a projev je extrémně citlivá a náročná. Já jsem jen ujetá na češtinu a neudržím pozornost při vadách řeči řečníka a nedejbože při komolení skloňování. Taková čísla jsou lahůdkou. Načtené knihy Harryho Pottera jsou od třetího dílu naprosto luxusní posloucháníčko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *